منوی سایت

 

 

سخن ديگران

   

نرم‌افــزار

 

 
اطلاعیه کتاب مزامیر حضرت داوود(ع)
 
بسم الله الرحمن الرحيم

 
در سال 2001 چند ماه پس از اتمام نگارش كتاب مقدس تورات، كه به منظور نمادي از زندگي مسالمت آميز پيروان اديان مختلف، ارج نهادن به انسان و انسانيت صرف نظر از گرايشات اعتقادي و پرهيز از جنگ و خون ريزي به بهانه هاي ديني و مذهبي؛ به رشته تحرير در آمده بود را به جامعه ي بشري عرضه نمودم؛ واقعه ي دهشتناك 11 سپتامبر به وقوع پيوست. از آن تاريخ حيات بشري و امنيت بين المللي دچار التهابي بس خطرناك شد. عده يي جاهل خود بزرگ بين و  كج انديش خود حق بين به نام شريعت مقدس اسلام، حيات بشري و امنيت اجتماعي و بين المللي را به چالش كشيدند. فاشيستهاي اسلامي، مزورانه جنايات خود را «جهاد » و خودكشي را « استشهاد » نام مي نهند. متاسفانه با وجود اين همه سوء استفاده ها از نام اسلام و مسلمين، علماء ديني مسلمان در مقابل اين همه فجايع و بدعت گذاريها و زشت و خشن نماياندن چهره ي اسلام در انظار جهانيان، سكوت پيشه كرده فريادي قاطع بر نمي آورند؛ و وظيفه ي خود را كه حفظ شريعت اسلام از سوءاستفاده ها و بدعت گذاريها است ترك نموده، ميدان را براي تاخت و تاز جاهلان به كلام خدا باز گذاشته اند. در واقع مسامحه و احتياط كاري علماء حقيقي ديني، و دكانداري عالم نمايان جاهلي كه دين را وسيله ي ارتزاق خود نموده اند؛ علت پديدار شدن فاشيست اسلامي مي باشد. يقينا در آينده أي نچندان دور جهل و بدعت فاشيست اسلامي، هر دو عده را به كام خود خواهد كشيد.


اينجانب به عنوان يك عالم ديني مسلمان عرض می‌كنم كه: ساحت مقدس شريعت اسلام از هر گونه اعمال تروريستي پاك است و گروه ها و سازمانها و حكومتهاي تروريستي كه شريعت اسلام را سپر خود قرار داده اند ، هيچ گونه اطلاعي از شريعت مقدس اسلام نداشته، معرف اسلام و مسلماني نيستند.

به علماء واقعي جهان اسلام هشدار ميدهم، كه چنانچه به سكوت بي دليل خود ادامه داده ، به طور قاطع و صريح در مقابل فاشيست اسلامي موضع گيري نكنند از عدالت ساقط خواهند بود و در مقابل خدا و كتاب خدا مسئول مي باشند.
 
من از جانب خود وبه نمايندگي از جانب خيل عظيمي از همفكران و همراهان مسلمانم در اقصاء نقاط جهان به خصوص همفكران و همراهان ايرانيم از فاشيست اسلامي واعمال تروريستي آنها اعلام تبري و انزجار مي كنم؛ و قاطعانه اعلام ميدارم كه نه تنهابه اسلام فاشيستي، كه براي كرامت و حيات بشري ارزشي قايل نمي گردد ايماني ندارم،بلكه براي نابودي و ريشه كني آن به هر طريق ممكن كه در توانم باشد،همچون گذشته عمل خواهم نمود. اكنون در اين مقطع مبارزه با تروريسم اسلامي، از طرف خود و تمامي برادران و خواهران ايرانيم، كتاب ارزشمند مزامير حضرت داوود كه با طلاكاري وتزيين‌هاي فراوان و با كمك يكي ازهمراهانم ، به دو زبان فارسي و عبري نگاشته ام ودر 15 / جولاي / 2004نگارش و تزيين آن به پايان رسيده است را به منظور پيامي نويدبخش برايآينده‌أي سراسر صلح و آسايش، و نمادي از احترام به پيروان اديانمختلف،به تمامي بازماندگان قربانيان عملياتهاي تروريستي در سراسردنيا بخصوص بازماندگان 11 سپتامبر تقديم مينمايم؛ و در فضاي وحشت و مرگي كه تروريست فاشيست اسلامي بر جهان حاكم نموده است، نداي حيات و امنيت و صلح سر داده، با قوت تمام فرياد مي زنم: أي يهودي ، أي مسيحي ، أي زرتشتي ، أي بودايي ، أي مسلمان ، أي بهايي ، أي بي دين دوستت دارم و براي زندگيت ارزش قايلم. باشد كه روزي فرا رسد تا تمامي نوع بشر در كنار يكديگر در صلح و آرامشزندگيکنند.
 
                                                                        ایران – تهران
                                                                      6/ فوریه/ 2005
                                                           الراجي؛ عبدالحمید معصومی تهرانی
 


کلمات کليدي :

ارسال شده در مورخه : جمعه، 31 خرداد ماه ، 1387 توسط admin

 


مرتبط با موضوع :

 وضعیت دگرمذهبان ایرانی  [شنبه، 20 آذر ماه ، 1395]
 برابري ديني  [دوشنبه، 26 مهر ماه ، 1395]
 تأملی بر غقلت‌هايمان  [يكشنبه، 8 آذر ماه ، 1394]
 چرا داعش تا ديروز محارب نبود؟؟  [يكشنبه، 19 بهمن ماه ، 1393]
 ماحصل تقدس‌گرایی؛ انسداد فکری و تروریزم م  [پنجشنبه، 15 آبان ماه ، 1393]
 اطلاعیه ی مربوط به عملیاتهای انتحاری  [جمعه، 31 خرداد ماه ، 1387]
 اطلاعيه در مورد نگارش كتاب مقدس تورات  [جمعه، 31 خرداد ماه ، 1387]

با عرض پوزش : ارائه نظر و پیشنهاد در مورد این مطلب مقدور نیست .

امتیاز دهی به مطلب

 
امتیاز متوسط : 4
تعداد آراء: 3


لطفا رای مورد نظرتان را در مورد این مطلب ارائه نمائید :

عالی
خیلی خوب
خوب
متوسط
بد

 

اشتراک گذاري مطلب

 

 

انتخاب ها

 
 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 

 

  

PHPNuke Farsi [MT Edition] Project By PHPNuke.ir

 

mashhadteam.ir